Znajdziesz nas na...

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Telefon
    GoClever Fone 500
    Podziękowania

- Przyznane
    0
    - Otrzymane
    0

GoClever fone 500 Pęknięta szybka, Digitizer

Witam. jestem nowy na forum. Jeżeli umieściłem wątek w złym miejscu z góry przepraszam. Ale przejdźmy do sedna mój telefon miał mały wypadek spadł z wysokości ok 1m na wyświetlacz i niestety pękła szybka + Digitizer. dotyk wszystko działa nie jestem pewien czy to szybka pękła wyświetlacz z zewnątrz jest w 100 % gładki lecz pojawił się na nim pajączek niżej zamieszczam zdjęcia i moje pytanie brzmi czy jest szansa wymiany Digitizera i szybki i jakie to mogą być koszta. ?Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam[Dostęp do linków posiadają zarejestrowani użytkownicy! [Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]][Dostęp do linków posiadają zarejestrowani użytkownicy! [Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]]

2. # ADS
    Wspiera forum

Awatar cyceron

Telefon
    HTC One M7
    Podziękowania

- Przyznane
    248
    - Otrzymane
    520

Sledz cyceron na Twitterze Dodaj cyceron na Facebooku Dodaj cyceron na Google+
    Wymiana całość to koszt zapewne około połowy wartości tabletu wyjdzie. Poszukaj na allegro, może są takie dostępne. Wymiana problematyczna nie powinna być.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Hezar
    Szansa jest na pewno. Przede wszystkim najpierw spróbuj pozyskać dane serwisu GoClever (może coś więcej będzie pisało w karcie gwarancyjnej, ewentualnie pytaj u sprzedawcy, albo wujaszka Google) i osobiście dowiedz się, jak fizycznie i cenowo wyglądałby taka wymiana. Nie wiem, ile kosztuje taki telefon, ale wymiana i tak może Cię wynieść podobnie, jak wymiana tego podzespołu w bardziej popularnych modelach, bardziej znanej konkurencji (np. Samsunga).

Telefon
    GoClever Fone 500
    Podziękowania

- Przyznane
    0
    - Otrzymane
    0
    w Poniedziałek zadzwonię do serwisu GoClever i zapytam się czy jest szansa zamówienia Digitizera i szybki z tego co widzę po telefonie te części są połączone na allegro itp. jeszcze nie ma tych części ale np: do Tabletów GoClever Digitezer z szybką to kwota ok 50/60 zł do 150 zł więc nie jest aż tak tragicznie Więc jeżeli się uda kupić od Serwisu digitizer i szybkę to oddam telefon Do znajomego który pracuje w serwisie rozmawiałem z nim i on mówi że wymiana takiego czegoś to ok 30 zł i czas naprawy to ok 3 godziny.

Odwiedzający znaleźli tą stronę poprzez wyszukanie:

peknieta szybka lg swifl 9

goclever fone 500 dotyk

jak naprawić digitizer

serwis goclever telefon zmiana szybki

ile kosztuje wymiana wyświetlacza w tablecie goclever

desire 500 digitizer

goclever a103 digitizer allegro

ile kosztuje lg szybka

ile kosztuje wymiana szybki w tablecie goclever

goclever wymiana Szybki

goclever gamepad 7 dotyk