Znajdziesz nas na...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Awatar 007marc

Telefon
    SGS4 (I9505)
    Tablet
    Nexus 7 WiFi
    Podziękowania

- Przyznane
    1
    - Otrzymane
    1

Karty pamięci microSD do GT-I9505 - problemy z użytkowaniem, porady przy zakupie.

Witam ,doradźcie w wyborze karty do S4 ,głównie zależało by mi na odpowiedzi osób które używały którejś z tych kart na swoim S4 .

Do tej pory chciałem kupić tą - [Dostęp do linków posiadają zarejestrowani użytkownicy! [Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]]

Karta była wybrana na 99% ale w pewnym momencie pomyślałem ze jednak tych 64 giga raczej nigdy nie wykorzystam i po przemyśleniach wybór padł na - [Dostęp do linków posiadają zarejestrowani użytkownicy! [Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]]

Czy według Was będzie jakaś zauważalna różnica w działaniu (szybkości czy bezproblemowego działania-współpracy z S4) - teoretycznie w jednej class - "6" a w drugiej class - "10" ?

Najważniejsza rzecz to różnica w cenie .
    Wersję 32 GB można znaleźć za 85 zł. z przesyłką a kartę 64 GB średnio - 245 zł. a więc czy warto dopłacać do droższej (ponad trzykrotne przebicie :facepalm3 ?
    Ostatnio edytowane przez Szewcu72 ; 30-07-2013 o 00:12

2. # ADS
    Wspiera forum

Awatar Szewcu72

Telefon
    Galaxy S5 / Gear 2
    Podziękowania

- Przyznane
    379
    - Otrzymane
    1,191

Sledz Szewcu72 na Twitterze Dodaj Szewcu72 na Facebooku Dodaj Szewcu72 na Google+ Odwiedz profil na Instagramie
    @up
    Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie 32 GB, ale class 10. Oczywiście ta 32-jka o której napisaleś też będzie ok.

Teleportacja z galaktyki S2.

Zanim coś zrobię, czytam uważnie co mają do powiedzenia inni - bardziej doświadczeni - w dziedzinie z którą ja dopiero zaczynam przygodę.
    | Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Poradniki |
    Nie pomagam na PW, ale z chęcią to uczynię na Forum!!!

Awatar 007marc

Telefon
    SGS4 (I9505)
    Tablet
    Nexus 7 WiFi
    Podziękowania

- Przyznane
    1
    - Otrzymane
    1
    Pardon że nie odpisałem prędzej ale byłem na urlopie
    Do wieczora niedzieli muszę wybrać a więc :
    - na 99 % będzie to karta 32 GB ,
    - teraz najważniejsze ,class 10 czy "wystarczy" 6 ? ...

Nie wiem czy dobrze "kombinuję" ,na muzykę czy nawet instalację gierek liczę wystarczyłaby - class 6 ale spodobał mi się aparat w S4 (jak na takie urządzenie oczywiście) i jeżeli jeszcze dla zdjęć class 6 by starczyło to myślę że karta class 10 lepiej (odczuwalnie) by się sprawdziła przy nagrywaniu video HD czy odtwarzaniu filmików AVI ?

Co o tym myślicie ,proszę doradźcie .

Awatar Szewcu72

Telefon
    Galaxy S5 / Gear 2
    Podziękowania

- Przyznane
    379
    - Otrzymane
    1,191

Sledz Szewcu72 na Twitterze Dodaj Szewcu72 na Facebooku Dodaj Szewcu72 na Google+ Odwiedz profil na Instagramie
    W teorii wystarczy 6, ale ja po nieciekawych doświadczeniach z niektórymi kartami zakupiłem 10 i nie mam problemów chociażby z kręceniem filmów. Co wcześniej się zdarzało.

Zanim coś zrobię, czytam uważnie co mają do powiedzenia inni - bardziej doświadczeni - w dziedzinie z którą ja dopiero zaczynam przygodę.

Awatar 007marc

Telefon
    SGS4 (I9505)
    Tablet
    Nexus 7 WiFi
    Podziękowania

- Przyznane
    1
    - Otrzymane
    1
    Cytat Zamieszczone przez Szewcu72 [Dostęp do linków posiadają zarejestrowani użytkownicy! [Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]]
    W teorii wystarczy 6, ale ja po nieciekawych doświadczeniach z niektórymi kartami zakupiłem 10 i nie mam problemów chociażby z kręceniem filmów. Co wcześniej się zdarzało.

.. i o taką odpowiedź mi chodziło
    Możesz podać dokładnie jakiej karty używasz ?

Awatar Szewcu72

Telefon
    Galaxy S5 / Gear 2
    Podziękowania

- Przyznane
    379
    - Otrzymane
    1,191

SanDisk'a 32GB (10)

8. Poniższe osoby podziękowały za ten post:

007marc (29-07-2013)

Awatar IceMan

Telefon
    Samsung Galaxy S6
    Podziękowania

- Przyznane
    13
    - Otrzymane
    19

Sledz IceMan na Twitterze Dodaj IceMan na Google+ Odwiedz kanal na YouTubie Odwiedz profil na Instagramie
    Warto spojrzeć na karty Sandisk, a dokładniej chodzi mi o model Sandisk 32 GB SDHC Ultra. Prędkości, które osiąga są naprawdę zadowolające. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła (odpukać), więc z czystym sercem mogę Ci ją polecić.

Awatar 007marc

Telefon
    SGS4 (I9505)
    Tablet
    Nexus 7 WiFi
    Podziękowania

- Przyznane
    1
    - Otrzymane
    1
    Zapomniałem (chyba z wrażenia mam od 4 dni Sandisk 64 GB SDXC Ultra a co jak szaleć to na całego
    A tak poważnie ,karta spełnia oczekiwania - nagrywanie i odtwarzanie filmów na najwyższej rozdziałce i jakości - zero problemów i jakikolwiek zacięć .
    Dzięki wszystkim za pomoc !

Awatar Szewcu72

Telefon
    Galaxy S5 / Gear 2
    Podziękowania

- Przyznane
    379
    - Otrzymane
    1,191

Notatka od moderatora:
    Szewcu72: Edytowałem tytuł pierwszego postu, dzięki czemu będziemy mieli temat do rozwiązywania problemów występujących w trakcie użytkowania kart oraz z poradami przy ich zakupie.

Awatar krisand

Telefon
    S4BE + 64GB + root
    Tablet
    Asus Mamo 16GB + 64GB
    Podziękowania

- Przyznane
    19
    - Otrzymane
    22
    Miałem zamiar kupić kartę samsunga, ale zdecydowałem na tą tańszą opcję [Dostęp do linków posiadają zarejestrowani użytkownicy! [Kliknij tutaj, aby się zarejestrować]], Na razie jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie się spisywać za parę miesięcy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów