Znajdziesz nas na...

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Awatar Face

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Tablet
    GoClever TAB A73
    Podziękowania

- Przyznane
    68
    - Otrzymane
    121

Sledz Face na Twitterze Dodaj Face na Facebooku Dodaj Face na Google+ Odwiedz profil na Instagramie

Tablet w trakcie pracy wyłączył się i nie można go włączyć.

Witam.
    Napotkałem dzisiaj problem w A73. Tablet w pewnej chwili wyłączył się i od tego momentu nic nie mogę z nim zrobić. Bateria nie jest rozładowana, bo w momencie restartu był podłączony do ładowarki i naładowanie wynosiło ok. 75%.
    Nie mogę ani wejść w tryb recovery, ani uruchomić go normalnie. Nie włącza się bez ładowarki, a także z podłączonym zasilaniem.
    Po podłączeniu do USB i próbie włączenia/wyłączenia, w komputerze słychać dźwięk podłączenia i odłączenia urządzenia, ale ekran tabletu cały czas jest czarny.
    Ostatnio edytowane przez sardroid ; 09-05-2013 o 23:47

2. # ADS
    Wspiera forum

Awatar Mixolh

Telefon
    Trend Plus - Xperia U
    Tablet
    GoClever A73
    Podziękowania

- Przyznane
    6
    - Otrzymane
    16

Dodaj Mixolh na Facebooku Odwiedz kanal na YouTubie
    Zobacz czy do gniazda gdzie masz mikrofon nie wpadl Ci paproszek czy lub nie robi ci cos tam zaklucen.
    Nastepnie przytrzymaj przycisk włączenia tak okolo 15 sec i poczekaj chwile. Następnie podłącz tab to ładowarki.

.::Mix(oL) h::.
    << ""LG GT540 : LG L3 : LG L7 : Samsung Galaxy S : Samsung Galaxy S2 : Samsung Galaxy Trend Plus : HTC Dream G1 : HTC Magic : HTC Wildfire S :
    Sony Xperia U : Sony Ericsson x8 "" >>

Służę Pomocą

Awatar Krzysiek_PL

Telefon
    Sony Xperia M || Samsung Galaxy Mini 2 || Windows Phone 8S by HTC
    Tablet
    GC TAB A73 seria 1202 Android 4.0.3
    Podziękowania

- Przyznane
    27
    - Otrzymane
    12
    A jakie traktowanie procka miałeś ustawione bo miałem taki problem jak miałem ustawione na 1.2 Ghz
    Poczekaj kilka godzin i potem spróbuj go włączyć trzymając włącznik aż do skutku,u mnie zadziałało

Samsung Galaxy Mini 2 + Swype + Tapatalk 2
    Ericsson s868->Nokia 8210->Nokia 3100->Siemens a57->Samsung C300->Nokia 2600->Sony ericsson t68i->Nokia 3510i->Samsung x640->Nokia 3110classic->Sagem my411x->Nokia 6300->Samsung u800-Sony ericsson zylo->Nokia x2->nokia e52->nokia 5230->LG P350(swift me)->Samsung galaxy mini 2->Windows Phone 8S by HTC->Nokia N95 8GB->Sony Xperia M

Awatar Face

Telefon
    Samsung Galaxy S4
    Tablet
    GoClever TAB A73
    Podziękowania

- Przyznane
    68
    - Otrzymane
    121

Sledz Face na Twitterze Dodaj Face na Facebooku Dodaj Face na Google+ Odwiedz profil na Instagramie
    Udało się go uruchomić, zdążyłem zrobić kopię programów i znów się zrestartował... od tego czasu non stop zawiesza się na logo cyjana przy uruchamianiu, kręci się w nieskończoność.
    Zaraz zabieram się za wgranie innego ROMu, bo ten Yavriela ostatnio często mi płatał figle...

Awatar Mixolh

Telefon
    Trend Plus - Xperia U
    Tablet
    GoClever A73
    Podziękowania

- Przyznane
    6
    - Otrzymane
    16

Dodaj Mixolh na Facebooku Odwiedz kanal na YouTubie
    Wgraj najpierw podstawę. Mam zamiar na dniach zbudować odświeżoną wersje systemu fatuma. Będzie to system na podstawie 4.0.3 ale przyśpieszę jego działanie o te 40%.
    Jak wszystko wyjdzie bez problemów to będzie to wersja dla HWv1 i HWv2

.::Mix(oL) h::.
    << ""LG GT540 : LG L3 : LG L7 : Samsung Galaxy S : Samsung Galaxy S2 : Samsung Galaxy Trend Plus : HTC Dream G1 : HTC Magic : HTC Wildfire S :
    Sony Xperia U : Sony Ericsson x8 "" >>

Służę Pomocą

Odwiedzający znaleźli tą stronę poprzez wyszukanie:

samsung galaxy tab 2 nie chce się włączyć

tablet samsung nie chce się włączyć

samsung galaxy tab 2 7.0 nie chce się włączyć

tablet nie chce się włączyć

tablet samsung galaxy nie chce sie wlaczyc

nie mogę włączyć tableta samsung

samsung galaxy tab 2 7.0 nie wlacza sie

galaxy tab 2 nie włącza się

nie można włączyć tableta

tablet samsung nie włącza siętablet samsung galaxy tab 2 nie chce sie wlaczycsamsung galaxy tab 2 nie włącza sięnie mogę uruchomić tabletasamsung galaxy tab nie włącza sięsamsung galaxy tab 3 nie chce się włączyćco zrobić jeśli tablet nie chce się włączyćgalaxy tab 2 nie chce się włączyćsamsung tab 2 nie włącza sięco zrobic gdy samsung galaxy tab 2 nie chce sie włączycsamsung galaxy tab nie chce się włączyćsamsung galaxy tab 10.1 nie chce się włączyćtablet acer nie chce sie wlaczyctablet acer nie chce się włączyćtablet galaxy tab 2 nie chce się włączyćtablet samsung galaxy tab 2 nie chce się włączyć

Uprawnienia umieszczania postów