Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doogee X5 - fałszywe zapotrzebowanie na zasoby.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Doogee X5 - fałszywe zapotrzebowanie na zasoby.

Witam.
    Mój tel: DOOGEE-X5-Android5.1-V15-2015.11.02.

Przy próbie zainstalowania aplikacji przełącza na podprogram wymagający usunięcia aplikacji dla zrobienia miejsca na instalację. rzecz w tym, że wykazuje zapotrzebowanie ca. dziesięciokrotnie większej niż faktycznie potrzebne i tym samym żąda usunięcia wielu aplikacji dla uzyskania przestrzeni do instalacji.

Mam zaznaczone, że domyślny dysk zapisu to karta SD (wolne 1,5G.

Pamięć telefonu 8,0GB - wolne 311MB. Wydaje mi się, że nie ma powodu aby pamięć była tak zapełniona. Czym to sprawdzić i ewentualnie oczyścić?

Nie wiem czy te dwie sprawy są powiązane?

Pozdrawiam.
    Antek

Może producent nacisnął jakiś śmieciowych aplikacji i zapełnił pamięć? Może producent ustawił bardzo dużą ilość minimalną pamięci do instalacji? Np musi być 30% wolnej pamięci do instalacji czegokolwiek?

Komentarz

Zamieszczone przez FACETO Zobacz posta
      Może producent nacisnął jakiś śmieciowych aplikacji i zapełnił pamięć? Może producent ustawił bardzo dużą ilość minimalną pamięci do instalacji? Np musi być 30% wolnej pamięci do instalacji czegokolwiek?
      Możliwe, ale nie wiem jakbym miał to sprawdzić.

Komentarz

Pracuję...
      X