Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Galaxy A5 2016 debugowanie bez sprawnego LCD.

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Galaxy A5 2016 debugowanie bez sprawnego LCD.

  Witajcie. Telefon otrzymał spory cios kubkiem w wyświetlacz, słuchawka jest ubezpieczona jednak przed wysłaniem do naprawy trzeba zrobić zrzut danych. Niestety znajoma jest jedną z tych osób, które dopier zaczną robienie kopii zapasowych Pytanie brzmi, czy jest możliwość uruchomienia debugowania usb bez sprawnego LCD? Czy w ogóle jest jakiś znany Wam sposób na zabezpieczenie danych? Głównie kontakty, reszta nie jest priorytetem. Telefon po podpięciu do Samsung Switch krzyczy o odblokowanie i jak się domyślam potwierdzenie połączenia usb z nowym urzadzeniem. Inne programy wołają o debugowanie.

  Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


 • #2
  Spróbuj przesłania obrazu na TV przez MHL + mysz na BT.

  Komentarz


  • #3
   Mam kabel MHL a problem polega na tym, że ani monitor, ani telewizor nie widzi podłączonego źródła. W sieci znalazłem info, że modele Samsunga od 2015 nie obsługują MHL Masz na myśli konkretny model kabla?
   Ostatnio edytowany przez MartinHRB; [ARG:4 UNDEFINED].

   Komentarz

   Pracuję...
   X