Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Briefing zamiast upday

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Briefing zamiast upday

Na ekranie "-1" w s7 jest instalowana aplikacja upday a ja cały czas mam briefing, nie wiem dlaczego. Wiecie może czy da się to jakoś zmienić?

Wszystko zależy od CSC. Przy prawidłowym połączeniu regionu, języka i CSC powinno to być Upday.
    Zrób porządek.

Komentarz

to ma sens ale niestety nie chce mi wejść to xeo (http://forum.androidnow.pl/forum/sam...5fxxu1dqb3-xeo).... robię wszystko wg, Twojej instrukcji, wracałem do 6.0.1 i wgrywałem na nowo i nic :/

Komentarz

A jakie CSC było od nowości i jakie wchodzi po odinie?

Wysłane z mojego SM-G930F

Komentarz

Od nowości XEH 6.0.1, odinem wgrywałem najpierw xeo 7.0, potem znowu xeo 6.0.1 i na nowo 7.0 i nic

Komentarz

A sprawdzałeś, czy po wgraniu tych FW CSC zmieniało się na XEO? I czy wgrywałeś z PITem i zwykłym CSC?

Komentarz

Spróbuję jeszcze raz zainstalować 6.0.1 i sprawdzić csc bo przyznam się że nie sprawdzałem czy sie zmienia. Obie wersje wgrywałem z PIT

Komentarz

Pracuję...
              X