Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[N] [7.0] SM-G935F Galaxy S7 Edge (G935FXXU1DQB3) XEO

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [ROM] [N] [7.0] SM-G935F Galaxy S7 Edge (G935FXXU1DQB3) XEO

Android Nougat [XEO] 7.0 dla Samsunga Galaxy S7 Edge SM-G935F - G935FXXU1DQB3.
    • Model: SM-G935F Samsung Galaxy S7 Edge
    • Product Code: [XEO] Polska
    • AP/PDA: G935FXXU1DQB3
    • CSC: G935FOXX1DQA1
    Changelist: 10422490
    Data wydania: 30.01.2017

Link do pobrania romu:
    XEO-G935FXXU1DQB3-20170224121250.zip

Wielkość pliku: 2.16 GB
    Instalacja: Odin 3.12

Szewcu72 proszę o pomoc. Nigdzie nie mogę znaleźć dokładnego tutoriala jak zmienić csc w s7 edge. W Polsce nowy android jest już dostępny przez ota, a ja mam XEH czyli na Węgry. Jestem całkowicie zielony w tych sprawach dlatego pytam, a chciałbym mieć XEO. Może wiesz czy jest taki tutorial gdzieś? Znalazłem tylko na s6 i nie wiem czy tak samo mogę na s7 edge. Problem w tym, że potrzebuję instrukcji krok po kroku jak to zrobić..

Komentarz

Znalazłem coś takiego: https://www.youtube.com/watch?v=rczFr-MmHSE&t=944s . Czy jeśli zrobię tak jak na filmie i użyję tego pliku : https://www.sammobile.com/firmwares/...FOXX1DQA1_XEO/ to zmieni się csc bez problemu i od razu będzie nowy system? Bez utraty żadnej gwarancji, flagi knox itd?

Komentarz

Proszę o pomoc. Wcześniej zainstalowałem nougata w wersji UK [ROM] [N] [7.0] SM-G935F Galaxy S7 Edge (G935FXXU1DQB3) [BTU] UK i wersja multicsc nie zmienia XEO

07.02.2017, 18:40

telefon mam niebrandowany.
        W dniu dzisiejszym ściągnąłem z waszego portalu wersję XEO. Instalowałem ją tak samo jak poprzednią wersję UK, ale pasek wgrywania w odynie jak i telefonie się zatrzymał przy końcu i pomimo czasu (1 godz) nic się nie rusza. Próbowałem z powrotem wgrać wersję UK, ale dzieje się tak samo. Co mam zrobić? Proszęo porady

Komentarz

Witam. Zakupiłem S7 edge w Orange. Działała usługa VoLTE. Po aktualizacji do Androida 7 wersja btu usługa nie działa. Czy jak teraz zainstaluje wersje xeo dla Polski, VoLTE będzie działać, czy muszę czekać na wersje Androida od Orange? Proszę o jakieś info. Dzięki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

@hubert.krysciak Aby zmienić CSC na XEO, czyli wykonać debrandowanie należy wgrać wersję wieloplikową XEO wraz z plikiem PIT. Tę czynność należy wykonać dla romu w wersji 6.0.1.
            Po tych czynnościach można zacząć bawić się w aktualizację do Nougata.

Komentarz

@sircytrus sprawdź czy wszystko robisz tak jak poprzednio, a dokładnie, sprawdź ustawienia w opcjach programisty. Ponadto jeżeli instalowałeś wcześniej BTU z opcją pozostania przy XEO to instalacja wypuszczonej właśnie wersji XEO mija się z celem, bo to dokładnie to samo. Aktualizacje OTA pojawią się dopiero w chwili wydania wyższej/nowszej wersji FW. A obecnie udostępniona na polski region taką nie jest, stąd brak aktualizacji via OTA.

Komentarz

Zamieszczone przez piotrekc.1980 Zobacz posta
                Czy jak teraz zainstaluje wersje xeo dla Polski, VoLTE będzie działać, czy muszę czekać na wersje Androida od Orange?
                Usługa Voice over LTE od Orange dodana jest tylko do ich FW. Musisz zatem poczekać na udostępnienie Nougata dla Orange Polska, oznaczonego w CSC jako OPV.

Komentarz

tylko szewcu72 co mam teraz zrobić, jak przy wgrywaniu oprogramowania telefon się zawiesił. Telefon w końcu odłączyłem, ale po restarcie jest komunikat o błędzie przy aktualizacji i nie można go normalnie uruchomić. Moge jedynie wejść w trybie download mode. Przy wgrywaniu w odynie mam jedynie zaznaczone opcje auto reboot i f. reset time. I gdy próbuje na nowo wgrać moją bieżącą wersję, problem jest ten sam. Telefon zawiesza się przy wgrywaniu oprogramowania. Może powinienem zaznaczyć coś więcej w odynie? Jakieś sugestie? Teraz przy kolejnej próbie wyskoczył komunikat o błędzie! Nie wiem już co mam zrobić. W najgorszym wypadku telefon wyślę do samsunga

Komentarz

Skorzystaj z SmartSwitcha, przywróć mu właściwe oprogramowanie i zacznij zabawę na nowo.

Komentarz

Zamieszczone przez Szewcu72
                      Usługa Voice over LTE od Orange dodana jest tylko do ich FW. Musisz zatem poczekać na udostępnienie Nougata dla Orange Polska, oznaczonego w CSC jako OPV.
                      Dzieki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Zamieszczone przez Szewcu72 Zobacz posta
                        @hubert.krysciak Aby zmienić CSC na XEO, czyli wykonać debrandowanie należy wgrać wersję wieloplikową XEO wraz z plikiem PIT. Tę czynność należy wykonać dla romu w wersji 6.0.1.
                        Po tych czynnościach można zacząć bawić się w aktualizację do Nougata.
                        Ehh czyli się trochę pospieszyłem.. zainstalowałem już nougata (dalej jest XEH, a ściągałem XEO). Czyli wrócić do 6.0.1, i potem wgrać z pit?

Komentarz

Tak będzie najlepiej, bo 6.0.1 jest lepiej skonfigurowany plik CSC do przechodzenia na XEO.

Komentarz

Witam . czy mógł by ktoś wstawić ten plik na jakąś normalną stronę na której nie ma żadnego limitu prędkości ? i ograniczenia do 2 GB...

Komentarz

Skorzystaj z SamFirm.

Komentarz

Pracuję...
                              X