Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[N] [7.0] SM-G935F Galaxy S7 Edge (G935FXXU1DPLT) [BTU] UK i wersja multicsc nie zmienia XEO

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [ROM] [N] [7.0] SM-G935F Galaxy S7 Edge (G935FXXU1DPLT) [BTU] UK i wersja multicsc nie zmienia XEO

Android Nougat [BTU] 7.0 dla Samsunga Galaxy S7 Edge SM-G935F - G935FXXU1DPLT.
    • Model: SM-G935F Samsung Galaxy S7 Edge
    • Product Code: [BTU] UK
    • AP/PDA: G935FXXU1DPLT
    • CSC: G935FOXA1DPLT
    Changelist: 10273029
    Data wydania: 30.12.2016

Link do pobrania romu:
    G935FXXU1DPLT_G935FOXA1DPLT_BTU.zip
    BTU_G935FXXU1DPLT_G935FOXA1DPLT.zip

lub skorzystaj z programu SamFirm.

Wielkość pliku: 2.14 GB
    Instalacja: Odin 3.12

Udostępniona tu wersja FW jest wersją multicsc co oznacza, że po instalacji na telefonie z dotychczasową wersją XEO pozostaniemy z XEO.
    W przypadku posiadania wersji operatorskiej oprogramowania nasze CSC zostanie podmienione na BTU, ponieważ rom przeznaczony jest na rynek UK.
    Wszystkich chętnych do wcześniejszego skorzystania z Nougata informuję, że w przypadku modeli S7 i Edge nie ma problemów z póżniejszym przywróceniem oficjalnej wersji XEO lub wydania operatorskiego.

Mała podpowiedź z mojej strony.
    W przypadku instalacji wersji wieloplikowych zalecam wykonanie tego z użyciem pliku PIT, który uzyskamy po wypakowaniu pliku CSC.
    Ja zawsze w czasie instalacji używam pliku CSC, nie korzystam z CSC-Home.

Poniżej kilka grafik z Odina, wyglądu folderu z pobranym i rozpakowanym romem oraz screeny z telefonu po aktualizacji.

Ostatnio edytowany przez Szewcu72; [ARG:4 UNDEFINED].

Dzięki wielkie. W sumie moje poprzednie pytanie jest już nieaktualne Poradziłem sobie. Można skasować mój post.
    Ostatnio edytowany przez Cubaza; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

strasznie długo czekam na instalacje wy też tak macie? mi się instaluje i instaluje już z 20 min... i tam trochę do końca brakuje...

Komentarz

Witam , jak pobraliście ja nie mogę wyskakuje mi że tylko plik 2 g mogę pobrać

Komentarz

WItam, czy mozna insalowac bezpośrednio na bete (v.1) 7.0 XEO, która tutaj wrzucałeś kiedyś??

Komentarz

Tak, ponieważ instalujesz z plikiem PIT, czyli to co miałeś do tej pory leci w niebyt.

Komentarz

Mam pytanie czy jeśli już pojawi się wersja XEO to pojawi się ona jako wersja do zainstalowania czy trzeba będzie ją z poziomu komputera wgrać na to wersję BTU?

Komentarz

Potwierdzam, że wszystko okej. Zgrywanie plików w miarę szybko(3:32) i w miarę szybciutko się instaluje android. Dzięki Szewcu72 za poradnik i wskazówki.

Komentarz

Zamieszczone przez MEZUIN
                  ...czy jeśli już pojawi się wersja XEO to pojawi się ona jako wersja do zainstalowania czy trzeba będzie ją z poziomu komputera wgrać na to wersję BTU?
                  Jak zawsze do tej pory przy tego typu instalacjach, poprawkę trzeba robić przez odina.

Wysłane z mojego SM-G930F

Komentarz

Muszę miec wlaczone odblokowanie OEM?

Komentarz

krzeslaww Nie. Upewni się tylko, że to Twój model es-siódemki

Komentarz

witam. a jakie ustawienia wybrać w odinie oprócz pliku PIT? re-partition itp.?

Komentarz

kulpas Hej, rozwiń sobie spoiler w pierwszym poście - tam wszystko jest poskrinowane i pokazane

Komentarz

Link do najnowszej wersji Nougata oraz opis instalacji/aktualizacji bez utraty danych znajdziecie w tym temacie: http://forum.androidnow.pl/forum/sam...ie-zmienia-xeo

Komentarz

Witam. Pliku PIT po rozpakowaniu paczki go nie widzę jest 5 plików tj.BL,AP,CP,HOME CSC,CSC OXA. pliku PIT nie widzę proszę o podpowiedż.

Komentarz

Pracuję...
                              X