Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[N] [7.0] SM-G930F Galaxy S7 (G930FXXU1DQB3) XEO

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [ROM] [N] [7.0] SM-G930F Galaxy S7 (G930FXXU1DQB3) XEO

Android Nougat [XEO] 7.0 dla Samsunga Galaxy S7 SM-G930F - G930FXXU1DQB3.
    • Model: SM-G930F Samsung Galaxy S7
    • Product Code: [XEO] Polska
    • AP/PDA: G930FXXU1DQB3
    • CSC: G930FOXX1DQA1
    Changelist: 10422490
    Data wydania: 30.01.2017

Link do pobrania romu:
    XEO-G930FXXU1DQB3-20170227084920.zip
    G930FXXU1DQB3-20170227084920-XEO.zip

Można również skorzystać ze strony Updato lub programu SamFirm.

Wielkość pliku: 2.15 GB
    Instalacja: Odin 3.12

Jeżeli na urządzeniu posiadacie już poprzednią wersję Nougata instalowaną z regionu BTU (OXA) a chcecie mieć pewność że na waszym telefonie jest XEO (OXX) - podczas aktualizacji z wykorzystaniem programu odin dodajemy plik HOME CSC, NIE DODAJEMY PLIKU PIT! Dzięki tym działaniom nie utracimy naszych danych!!! Telefon zaktualizuje się i uruchomi ponownie jak przy zwykłej aktualizacji via OTA.

Po samej aktualizacji telefon będzie uruchamiał się oczywiście dłużej niż zawsze, pamiętajcie o tym i bądźcie cierpliwi.
    Ostatnio edytowany przez Szewcu72; [ARG:4 UNDEFINED].

Gdyby ktoś nie był pewien jakie są różnice miedzy BTU a XEO.

Spoiler:

Komentarz

Od kilku dni zauważyłem spadek płynności w pracy mojego S7. Są duże przeskoki animacji, telefon czasami nie reaguje, lub reaguje po dłużej chwili. Jest to mocno irytujące.. co może być nie tak?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Zapewne jakaś aplikacja zewnętrznego dostawcy. To one najczęściej powodują wszelkie niedomagania. Zdarza się, że producenci nie nadarzają lub już nie aktualizują aplikacji do najnowszych wersji systemu.

Komentarz

Restart telefonu pomaga. Myślę , że to Norton może być przyczyną tych problemów jeśli to wina aplikacji.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Wiesz, że w wersji 7.0 antywirus jest w standardzie? Opcja "Bezpieczeństwo Urządzenia". Z telefonami jak z komputerami, 2 antywirus to już błąd, potrafią się gryźć/zwalczać nawzajem.

Komentarz

Witam, zrobiłem tak jak w opisie i wszystko działa. Oprócz aplikacji Samsung Pass która twierdzi "Urządzenie zostało zrootowane. Ze względów bezpieczeństwa nie można używać Samsung Pass. Co zrobić. Logowałem się np. do aplikacji bankowej przez skan lini teraz nie mogę.

Komentarz

Sprawdź dokładnie co z tym rootem, bo wygląda na to że coś było grzebane w systemie. Właśnie przeszedłem poprawnie proces rejestracji danych biometrycznych i aplikacja Samsung Pass uruchomiła się poprawnie. Z wiadomych względów (bezpieczeństwo) sama aplikacja nie pozwala na wykonanie screenów z jej pulpitów, ale załączam zdjęcie.

20170312_130954.jpg

Komentarz

Ja miałem wersję 6.0.1 z brandem sieci Play. Ściągnąłem przez SamFirm 7.0 XEO i wgrałem Odinem. Jak sprawdzić roota? Ewentualnie co zrobić żeby było dobrze. Dziękuje za odpowiedź.
                  Ostatnio edytowany przez Svenson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Do weryfikacji roota są stosowne aplikacje. Ponadto w trybie download będzie wyświetlać się custom.

Wysłane z mojego SM-G930F

Komentarz

Polecasz jakąś? Jeśli jest błąd ściągnąć inną wersję i wgrać jeszcze raz? Wgranie raz jeszcze pomogło. Wszystko śmiga i lata.
                      Ostatnio edytowany przez Svenson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Svenson https://play.google.com/store/apps/d...ootcheck&hl=pl

Choć jak rozumiem z drugiej części wszystko śmiga

Komentarz

Pracuję...
                        X