Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[N] [7.0] SM-G930F Galaxy S7 (G930FXXU1DQB3) [BTU] UK i wersja multicsc nie zmienia XEO

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

91boski Ale która najnowsza? Jeśli podlinkowana w tym wątku, to jak napisał Szewcu72 już w pierwszym poście - nie

Komentarz

Chodzi mi o tę wersję: G930FXXU1DQC4 dla BTU.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Szewcu72 czy mógłbyś podać link do najnowszej wersji androida 7 (BTU), który można wgrać żeby mieć aktualne oprogramowanie - z góry dzięki

Wszystkim życze WESOŁYCH ŚWIĄT

Komentarz

Aktualny BTU znajdziesz ma sam SamFirm. O ile ma być to właśnie anglik. Bo na forum jest przecież XEO w wersji 7.0.

Komentarz

Zamieszczone przez Szewcu72 Zobacz posta
            Nie sam plik, tylko cały rom ale tą właśnie wersją csc.

A więc dziś w nocy znowu telefon się sam wyłączył.
            Zrobiłem tak jak mówiłeś, w odinie wgrywanie odbyło się bez problemu lecz po uruchomieniu telefonu i wpisanie kodu PIN co chwile na przemian zaczęły wyskakiwać informacje o aplikacjach, które zostały zatrzymane. Jedna z nich to była IMS Service, wyskakujące okienka od razu blokowały telefon na kilka minut i po chwili wracały.
            Postanowiłem go wyłączyć co też nie było proste bo opóźnienie dotyku na reakcje systemu trwało kilkadziesiąt sekund. Wyczyściłem dane cache, kilka razy restartowałem oraz ponownie wgrywałem ROM, nic to nie pomogło.
            Dopiero powrót do ustawień fabrycznych, wyczyszczenie wszystkiego dało rezultat, że telefon się normalnie włączył i na razie od godziny wszystko się od nowa pobiera i instaluje.
            Na chwile obecną nie wiem czy problem z wyblakłym ekranem i resetowaniem telefonu został rozwiązany, mam nadzieję, że tak bo sporo nerwów mnie to kosztowało.

Komentarz

Pracuję...
            X