Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[N] [7.0] SM-G930F Galaxy S7 (G930FXXU1DQB3) [BTU] UK i wersja multicsc nie zmienia XEO

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

A rom od właściwego modelu wgrywałeś. Bo to temat modelu S7 a nie edge.

Wysłane z mojego SM-G930F

Komentarz

Witam
      Mam pytanie czy od czasu wgrania ostatniego softu, obecnie posIadam na s7 soft wgrany przez odina [G930FXXU1DQB3] BTU otrzymaliście przez OTA jakieś aktualizacje ewentualnie jakieś aktualizacje zabezpieczeń? Do mnie nic nie weszło od czasu wgrania softu o którym piszę.

Komentarz

Na obecną chwile ani BTU ani XEO nie dostały żadnych nowych aktualizacji zabezpieczeń.

Komentarz

Dzięki za info na marginesie to moja Partnerka ma A5 2016 i do niej często przychodzą altualizacje większe i mniejsze a o Nas jakoś słabo dbają

Zamieszczone przez thekarto9411 Zobacz posta
          Na obecną chwile ani BTU ani XEO nie dostały żadnych nowych aktualizacji zabezpieczeń.

Komentarz

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja dla BTU

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

hm... mam BTU i nic do mnie do dzisiaj nie trafiło przez OTA, nadal mam [G930FXXU1DQB3] a widzę, ze na saMobile jest od 05-04-17 wersja [G930FXXU1DQC4] - to chyba kolejna wyższa wersja softu, który posiadam.
              Dlatego zastanawiam się czy coś się z aktualizacjami przez OTA nie wykrzaczyło podczas wgrywania przez odin.

Może ktoś wie coś więcej?

Komentarz

A jakie masz CSC w systemie?

Komentarz

mam XEO no tak... BTU nie zmieniło przecież kodu CSC więc teraz trzeba czekać na aktualizację dla XEO - tak?

Komentarz

Dokładnie.

Komentarz

Po dwóch miesiącach na 7.0 jestem zadowolony z działania oraz płynności telefonu lecz ostatnio pojawiły się dwie "usterki"
                      - kiedy jest bardzo słonecznie lub mocno świeci lampa biurowa i telefon sam podnosi jasność ekranu na max, wtedy tracę czerń z ekranu. Wyświetlacz robi się blady kolory oraz czerń jest wypłowiała, pomaga dopiero zablokowanie wyświetlacza i ponownie odblokowanie. Nie zawsze od razu chce się naprawić.
                      - telefon od ok. 3 tyg zaczął się sporadycznie rebootować bez względu na ilość odpalonych aplikacji, czy się ładuje czy nie. Dzieje się tak zawsze gdy nie używam telefonu, leży gdzieś na biurku podnoszę go a on pokazuję żeby wprowadzić kod bo się właśnie zrestartował.

Czym jest to spowodowane, jak je naprawić?

Ostatnio zainstalowałem mała łatkę, lecz nic ona nie zmieniła.
                      Screenshot_20170408-061104.png
                      Załączone pliki

Komentarz

Co do wyświetlacza, to może być jakś usterka, która właśnie się ujawniła. Sprawdź czy wgranie softu z CSC Home coś pomoże.
                        Co do restartów sprawdź czy nie masz aktywnej funkcji samoczynnego ponownego uruchamiania. Gdy opcja jest nieaktywna ponowne wgranie również może pomóc.

Komentarz

Mi też się czasem sam zresetuje bez powodu..
                          Co do sterowania jasności​ą wyświetlacza to miałem taki problem, że podczas przebywania w jasnym pomieszczeniu jasność obrazu nie wzrastała był wręcz bardzo ciemny. Po resecie sterowanie jasnością wróciło do normy. Ale problem z bladymi kolorowymi też u mnie występował.

Ostatnio edytowany przez 91boski; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Dziękuję za odpowiedzi

Czyli mam na nowo wgrać sam plik CSC Home?
                            Czy wykonanie resetu do ustawień fabrycznych telefonu z poziomu menu coś da?

Komentarz

Nie sam plik, tylko cały rom ale tą właśnie wersją csc.

Komentarz

Czy najnowsza wersja Androida (BTU) nie zmieni mi XEO jeśli pobiorę go z SAMMOBILE?

Komentarz

Pracuję...
                                X