Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dźwiękiem w czasie wybierania połączeń

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Problem z dźwiękiem w czasie wybierania połączeń

  Witam wszystkich serdecznie
  Zaktualizowałem S7 do nougat-a pobrane normalnie z telefonu kiedy się pojawiła aktualizacja. Zauważyłem że w czasie wybierania połączeń dźwięk jest strasznie zniekształcony taki efekt jakby się słuchało nisko skompresowanego kawałka w mp3 wręcz metaliczny, również kiedy odsłuchuję poczty głosowej to to niestety słychać. Telefon już wyłączałem na wszelkie sposoby odtwarzanie muzyki , mikrofon wszystko działa normalnie. W Note 3 były ustawienia połączeń telefonu jak redukcji szumów i poprawy rozmów czy coś takiego , w S7 nie widzę nic takiego pomyślałem że może tam warto by zajrzeć. Jakieś pomysły co mógłbym zrobić ? Pozdrawiam

 • #2
  U mnie też nastąpiła zmiana dźwięku wywołania, ale cała reszta jest ok. Widocznie tak to sobie wymyślili.
  Co do poczty nie wypowiem się, bo od lat mie używam.

  Wysłane z mojego SM-G930F

  Komentarz


  • #3
   Ciekaw jestem czy inni też to zauważyli czy to tylko nasza przpadłość mam nadzieję że to poprawią przy następnej aktualizacji.

   Komentarz

   Pracuję...
   X