Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z klawiaturą (S7 Nougat)

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Problem z klawiaturą (S7 Nougat)

  Witam jakoś od wczoraj borykam się z problemem dotyczącym klawiatury w S7 z Nougatem mianowicie. Podczas pisania klawiatura potrafi się "przytulić" zwłaszcza podczas pisania emotkikonkow. Głównie ten problem zauważyłem na messengerze. Wygląda to tak że wysyłam wiadomość i np przelaczam na samym końcu wiadomości klawiaturę na znaki aby wysłać po wysłaniu wiadomości zanim klawiatura wróci do wyświetlania liter to mija ok 2-3 sek co strasznie irytuje. To samo tyczy się zwijania klawiatury gdy wyślę wiadomość i chce od razu nacisnąć wstecz aby zwinąć klawiaturę to również muszę chwilę poczekać aby ta raczyła się schować. Nie wiem czy to wina messengera czy klawiatury

  Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 • #2
  Myślę, że to problem aplikacji o ile mówimy o stockowej klawiaturze, bo ja na swojej takich niedomagań nie stwierdziłem. Nawet w połączeniu messengerem. A sprawdziłem tuż przed napisaniem tego posta.

  Wysłane z mojego SM-G930F

  Komentarz


  • #3
   Być może z racji tego że dzisiaj rano jak pisałem to wydaje się że problem ustał. Tak sytuacja tyczyla się stockowej klawiatury.

   Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

   Komentarz

   Pracuję...
   X