Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odtwarzaniem

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Problem z odtwarzaniem

Cześć, napisałem jeszcze na forum android bo potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Oddałem telefon do naprawy w serwisie (Samsung Galaxy S7 Edge). Leżał tam strasznie długo I jak wrócił to wrócił z androidem 7.0. I nic złego się z nim nie działo do tego momentu. Nie mogę odpalić żadnego filmiku na Youtube, snapchatcie, instagramie, galerii a nawet nie mogę słuchać muzyki strumieniowo przez Google muzyka. Nie wiem co mam zrobić, ale przez to telefon traci jedną z najważniejszych funkcji jaką posiadał. Telefon po zresetowaniu działa normalnie i przez ok 2-3 h mogę oglądać normalnie a później znów łapie laga. Wczoraj zrobiłem już back up I zresetowalem do ustawień fabrycznych. Dziś znów jest to samo. Czy wiecie co mogę poradzić? Proszę o szybką odpowiedź zależy mi bardzo na czasie. Na zdjęciu widać jak to wygląda I w każdym odtwarzaczu pojawia się błąd.

Ja bym odesłał z powrotem.

Komentarz

Skoro był w serwisie, też bym odesłał. Coś poszło nie tak z instalacją softu. Skoro serwis popsuł, niech naprawi.

Komentarz

Pracuję...
      X