Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

S7 edge slabo działający mikrofon podczas rozmów

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• S7 edge slabo działający mikrofon podczas rozmów

Hej.

Jeżeli ktoś miał podobny problem prosze o jakąś radę.

Od jakiegos czasu każdy zwraca mi uwagę, że bardzo słabo słyszy mnie podczas rozmowy, delikatnie lepiej jak przystawie telefon do samych ust i w zasadzie krzycze... problem nie występuje na włączonym głośniku podczas rozmowy, wtedy każdy świetnie mnie słyszy.

Jaki może być powód? Czy to kwestia ustawień? Dam sobie sama radę, czy gwarancja?

Folia a może jakiś case?

Komentarz

Brudny mikrofon?

Komentarz

Obstawiałbym brudny mikrofon, też tak miałem. Musisz BARDZO delikatnie jakąś igłą wydłubać kurz, ale BARDZO uważnie bo uszkodzić mikrofon na stałe.
        Z tego powodu zamiast igły lepiej użyć np cieniutkiego kawałka kartoniku - nie wciskać kurzu tylko go wydłubać z krawędzi otworu.
        Tylko nic nie zepsuj

Komentarz

A nie lepiej przedmuchać mocniejszym strumieniem powietrza?

Komentarz

FACETO Ja osobiście miałem takiego farfolca, że metody domowe nie chciały pomóc, a do kompresora mi było zbyt daleko - zresztą przy zatkaniu kompletnym powietrze wepchnie brudek do środka. Zależy jak to wygląda

Komentarz

Pracuję...
            X