Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Debrandowanie, zmiana CSC na XEO w Galaxy S6 SM-G920F

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Screenshot_20161128-133325.png
    Zamieszczone przez baweu Zobacz posta
    ramzes 918 Hmmm, na początku - product code not active był także dostępny na skrinach które wrzucałeś wtedy.
    Gdzie wyskakuje ten komunikat?

Sflashowałbym G920PVPU3CPF4 (twój CSC na obu skrinach to XAS, to jest najnowszy firmware dla tego CSC) i zobaczył co dalej. Oczywiście z full wipe'm
    chiałem wgraćwłaśnie ten frimware ale wyskakuje FAIL. A kominikat wyskakuje po włożeniu karty sim której nie widzi i trzeba aktywowac. pisze że tylko emergency call. czytałem że można to zmodyfikować ale trzeba włączyć root na telefonia którego też nie moge wgrać bo też fail i lipa
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez ramzes918; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Witam.
      chyba naprawdę już uwaliłem telefon! W necie znalazłem jak w prosty sposób pozbyć się
      Hands Free activation
      , Trzreba było zrotować telefon co mi się udało. Zrobiłem jak na filmiku , zmieniłem nazwy plików i po restarcie telefon nie chce się włączyć !Jest czarny ekran , miga ikonka baterii która się nie chce ładować i u góry pisze Custom Binary block by FRP lock . czy jest jeszcze jakiś ratunek ?? pozdrawiam

Komentarz

Pozostaje wtyczka i wymuszenie instalacji.

Wysłane z mojego SM-G930F

Komentarz

Zamieszczone przez Szewcu72 Zobacz posta
          Pozostaje wtyczka i wymuszenie instalacji.
          A jak mam to zrobic .? Chcialem wgrac ten G920PVPU3CPF4 ale nie moge znalezc pozostalych plikow do pełnej instalki. Ma moze ktos cos ? Z gory dziekuje

Komentarz

Jakich plików? Wybacz, ale nikt nie będzie zgadywał.
            Jaka Wtyczka? Jig Tag (US.
            JIG-USB-diagram.png
            ​​​​​​​Wielokrotnie było o tym pisane.

Komentarz

Sorki. Potrzebuje tych plikow BL AP CP CSC do G920PVPU3CPF4
              A wtyczka odpada. Teraz znow jestem w punkcie wyjscia udalo sie przywrocic tel do stanu kiedy to pisalem ze zrobilem update telefonu i wgralem najnowsze oprogramowanie od sprint G920PVPS4CPJ1 bo tylko to sie mi udalo wgrac. Wiec znow mam "HAND FREE ACTIVATION " co teraz radzicie robic root czy wgrac inny soft.

Komentarz

ramzes918 Zadam dziwne pytanie, ale skąd w ogóle masz ten telefon? Od początku wyglądał na nieco lewy, ale teraz to się zaczynam martwić...
                No skoro masz najnowsze oprogramowanie to zrób wipe, zrootuj (flagę już masz nabitą i tak skoro próbowałeś) i jeszcze raz wykonaj to, co w poradniku - jesteś na 100% pewny, że zrobiłeś wszystko "jak pan Bóg przykazał"?

Komentarz

Wieloplikpwy rom odbierzesz używając programu SamFirm z zaznaczonym Nature Binary.

Komentarz

Witam
                    Po paru dniach walki i czytaniu na różnych forach i youtube udało się ogarnąć telefonik !!! Nareszcie !!! Dla innych którzy mają ten problem lub słyszeli ja zrobiłem tak :
                    1.Zainstalowałem G920PVPS4CPJ1_G920PSPT4CPJ1_G920PVPS4CPJ1_HOME.tar .md5 używająć Odin3 v3.12.3
                    2.Gdy już wszystko się uruchomiło zrootowałem tel używająć Odin3 v3.12.3 plikiem CF-Auto-Root-zerofltespr-zerofltespr-smg920p.tar.md5
                    * WAŻNE: by uniknąc jakich kolwiek faili przy isntalacji , wyczyść konto na telefonie !!! Inaczej bedzie FAIL

3. Podłączyłem do PC i wrzuciłem rootexplorer_4.0.4.apk zainstalowałem bez utworzenia konta na czystym Telefonie
                    4.Instalujemy RootExplorer , uruchamiamu i szukamy folderu system > priv-app > Sprint.DM> plik Sprint.DM.apk przytrzymujemu w celu zaznaczenia i zmieniamy nazwe na SprintDM.bak
                    5.Restart , po ponownym uruchomieniu wkładamy kaste Sim , restart
                    6. Cieszymy się FONEM

Komentarz

czy jest metoda zdebrandowania 6.0.1 do XEO bez nabicia Kox już?

Komentarz

Teraz pozostaje już tylko czekać ma 7.0. Właśnie ruszyła aktualizacja.

Komentarz

Witam. Mam pytanko. Wczoraj dostałam telefon Samsung Galaxy S6 (był wzięty w sieci Plus) i teraz pada moje pytanie:

Chciałabym pozbyć się oczywiście tego głupiego branda Plusa. Chciałabym, żeby telefonik był czysty i oczywiście wiem, że chcę wgrać sobie XEO. I teraz pada pytanie: KTÓRY LINK WYBRAĆ DO TEGO? (z racji tego, że jestem kobietą, to się pogubiłam )

http://forum.androidnow.pl/forum/sam...4dpgw-pls-plus

CZY

http://forum.androidnow.pl/forum/sam...pgw-xeo-polska

Będę wdzięczna bardzo za odpowiedź

PS. Telefon zaktualizowany do 6.0.1

Komentarz

Skoro chcesz usunąć brand to musisz wgrać XEO.

Komentarz

Pracuję...
                            X