Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana kingroot na supersu

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ok mam su i kingroot. Su nie pobiera binarii bo kingroot go pewnie blokuje i co teraz? Deinstalacja kingroot nic nie dała. Może nowy reinstal systemu i dopiero wtedy su

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Spróbuj, ale to co wcześniej napisałem, trzeba poszukać odpowiedniej wersji SU, to właśnie wada, że tylko konkretna wersja jest wstanie pobrać binaria. Może być też tak, że w chwili obecnej żadna nie będzie chciała współpracować z twoją wersją romu.

Komentarz

A no może być. Mam cm12.1

Komentarz

No przecież CM już ma roota w sobie, więc po co te kombinacje?

Komentarz

Nie ma. Jakoś nie widziało mi roota i musiałem kingroot zainstalować

Komentarz

Włącz go w opcjach programistycznych

Htc One M8 & ARHD 51 & Tapatalk
              Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
              HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
              - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
              - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

KONTAKT PW lub linar10@androidnow.pl

Komentarz

Ustawienia/Opcje programistyczne/Dostep do roota i ustaw sobie Aplikacje i ADB. Jesli nie pokazuje Ci opcji programistycznych to wejdz w Ustawienia/Informacje o telefonie i kliknij kilka razy w Numer kompilacji.
                sigpic
                Jeżeli chciałbyś\chciałabyś spróbować swoich sił jako moderator pisz do mnie śmiało

Komentarz

Włączyłem wszystko ale root checker mi nie widzi roota

Komentarz

Odinstaluj moze te ktore instalowales i zostanie tylko ten z systemu, wtedy sprawdz.
                    sigpic
                    Jeżeli chciałbyś\chciałabyś spróbować swoich sił jako moderator pisz do mnie śmiało

Komentarz

Odinstalowalem wszystko

Komentarz

Według mnie masz już za dużo namieszane z rootem, bez ponownej instalacji romu raczej się nie obędzie. Zainstaluj rom i włącz go w ustawieniach i powinno wszystko działać

Htc One M8 & ARHD 51 & Tapatalk
                        Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
                        HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
                        - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
                        - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

KONTAKT PW lub linar10@androidnow.pl

Komentarz

To chyba jedyna opcja

Komentarz

Może komuś się przyda, bo właśnie udało mi się zmienić Kingroota na SuperSU. Zrobiłem roota za pomocą Kingroot i od razu zmieniłem go na SuperSU.

Zrobiłem to w takiej kolejności:
                            1. Najpierw ROOT za pomocą KingRoot i restart telefonu, żeby wszystko się wgrało do końca. Android aktualizował jakieś pliki.
                            2. Ściągnąłem paczkę, która lata po sieci i służy do zamiany Kingroot na SuperSU (do pobrania w powyższym linku)
                            3. Wypakowałem paczkę ZIP na komputerze i skopiowałem z niej folder mrw do pamięci telefonu.
                            4. Zainstalowalem w telefonie aplikacje Terminal Emulator i wykonałem plik root.sh ze skopiowanego folderu mrw.
                            5. Wyskoczyła instalacja SuperSU.
                            6. Uruchomiłem zainstalowane SuperSU i wykonałem instalację w trybie normalnym. Na koniec SuperSU wykrył, że zainstalowana jest inna appka do roota i zaoferował jej usunięcie. Zgodziłem się.

Telefon uruchomił się ponownie i mam teraz roota z SuperSU, wszystko póki co działa. Kingroot został usunięty przez SuperSU. Może komuś się przyda, a jeśli nie, to sorry za odkopanie tematu, ale wyświetla się jako pierwszy w Google, więc warto tu zawrzeć informacje, które mogą pomóc innym. Ja osobiście robiłem to na Huawei Honor 6, ale metoda powinna zadziałać na wszystkich urządzeniach, gdyż nie jest ograniczona do konkretnych modeli.
                            Ostatnio edytowany przez baweu; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Usunąłem adres przekierowywujący do konkurencyjnej strony

Komentarz

Dzięki za dokładną instrukcję, jestem w trakcie całego procesu, jednak zatrzymałem się na pkt. 4. Mam terminal emulator, mam na telefonie skopiowany folder mrw, ale nie mogę tego folderu otworzyć, żeby odpalić root.sh. Android uprzejmie informuje, że szuka aplikacji, która mogłaby go otworzyć i nie znajduje. Astro i File Manager nie dają rady. Chętnie przyjmę podpowiedź - może w końcu pozbędę się tego Kingroota.

Komentarz

Temat z przed dwóch miesięcy, ale gdyby ktoś próbował i zatrzymał się w tym momencie jak kolega wyżej wspomnę, że nie trzeba otwierać folderu ani tym bardziej pliku root.sh. Tutaj wystarczy w emulatorze wpisać komendę sh /sdcard/mrw/root.sh. Kolega Brycen zapomniał wspomnieć zamieszczając bardzo ogólną instrukcję

Komentarz

Pracuję...
                                X