Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LGV10 nie wlacza sie po probie aktualizacji androida

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• LGV10 nie wlacza sie po probie aktualizacji androida

Witam, wczoraj wyświetliła mi się opcja aktaulizacji androida i ją zatwierdziłam. Trwało to długo, poszłam spać. Rano telefon już nie działał, uruchamia się i zatrzymuje na logo firmy. Kmputer nie zczytuje telefonu, bateria naładowana, zmieniałam wejścia usb i nic. Menu odzyskiwania systemu nie wlacza sie....nie wiem co jeszcze mogę zrobić, proszę o pomoc.

Mówiąc menu odzyskiwania systemu masz na myśli recovery? Jeśli tak, to jesteś pewna, że dobrze wchodzisz w tę opcję?
    Najpierw należy całkowicie wyłączyć telefon (na logo firmy nie zadziałą) a potem w tym samym czasie trzymać przycisk power oraz volume down (przyciszania). W zależności od wprawy można albo trzymać te guziki aż pojawi się recovery, lecz jeśli w ten sposób nie wejdzie należy trzymać te przyciski aż do pojawienia się logo LG, wtedy na chwilę puścić i od razu ponownie zacząć je trzymać aż pojawi się recovery.
    Dopóki nie złapie się wprawy, często wejście w recovery udaje się dopiero za 10 czy nawet 20 podejściem, więc warto popróbować.

A jeśli nie czujesz się zbyt pewnie, warto pójść do sklepu, w którym telefon zakupiłaś (lub operatora), tam pokrótce wyjaśnić problem i powinni ci bezodpłatnie to zrobić.

PS Jeśli była to aktualizacja od LG i nic nie było w systemie modyfikowane to z niemal 100% pewnością jestem w stanie powiedzieć, ze factory reset pomoże

Komentarz

Pracuję...
    X