Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

p880 tylko tryb S/W

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• p880 tylko tryb S/W

Witam wszystkich.

Na wstępie przeszukałem wujka google nawet zagraniczne fora tematy są podobne i robię co się da szukam kogoś kto może zna jeszcze jakiś trick.

Od początku.

Telefon zgubił IMEI w serwisie powiedzieli ze wymienili gniazdo karty... Dziwne bo kartę widział ale jej nie obsługiwał. Postanowiłem postawić nowego softa.

Wszystko ściągnięte w tel ustawiony tryb debugowania dorwałem softa V20B_00.kzd zaczęła się instalacja, zwiecha i efekt taki że widzę tylko to S/W nie da się wejść w nic innego w tel.
    Dodam że sprawdzałem awaryjne odzyskiwanie w LG Tools nic nie dało wywala że się nie może połączyć z tel trochę mnie to w fotel wciska bo jak wpinam tel w kompa wszystko się ładuje instaluje Menadżer widzi LGE mobile USB modem (zmiany portów nie pomogły) kontroler magistrali daje znak iż widzi LGE Mobile Composite USB.

Na kdz offline też po jakimś czasie wgrywania softu wywala że nie może połączyć się z tel.

Jakieś pomysły??!!

Hej, na początek popraw tytuł. A próbowałeś tak po prostu... zmienić kabel? Gniazdo USB w kompie?

Komentarz

Pracuję...
    X