Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telefon w przedziale cenowym 2000 - 2400

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Telefon w przedziale cenowym 2000 - 2400

Jak w nazwie tematu, szukam coś dobrego.
    Ja osobiscie mam wielki dylemat.
    Wymagań nie mam jakiś określonych, raczej bym chciał zobaczyć co wy byście kupili w tej cenie. Być może ukierunkuje się waszymi podpowiedziami.
    A jeśli już byście kupili telelefon xxxx, to dla czego ?

Proszę was o opinie, podpowiedź.

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka

Sam wiesz że każdy będzie polecał to co ma aktualnie albo co by sam chciał mieć bo ... czytał, oglądał itp, itd

Ale cóż polecę....

HTC 10 - dlaczego? Hmm ...
    Mam i polecam, jeden z najbardziej udanych modeli Htc i chętnie zobaczyłbym Twoje wypieki na tym telefonie 😉

HTC_10 & Tapatalk

Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
    HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
    - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
    - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

KONTAKT PW lub linar10@androidnow.pl

Komentarz

linar10 wiem doskonale, iż ilu uzytkowników, tyle opini
      Lecz to ma tak zadziałać na Moją osobę, powiedzmy jak bodziec

HTC 10 - i moje wypieki, czym one by były teraz? Po tym jak jest wielu dobrych develeperów którzy tworzą świetne ROMy.

Komentarz

@UP

Qrzy możesz mi podpowiedzieć, bo wiem że siedzisz troszkę w Motkach

Co sądzisz o Moto Z / Z Play ??

Komentarz

W Motkach nieco siedzę, ale raczej tych starszych generacjach.
          Oczywiście Z i Z Play rozwalają system z Moto Mods, do tego wyglądają świetnie.
          Martwi mnie jednak coraz gorsza sytuacja aktualizacji linii Moto. Za czasów Motoroli szło to w bardzo dobrym kierunku, w tej chwili jest coraz gorzej.
          Mimo wszystko jednak topowy smartfon (Z) z praktycznie czystym Androidem (Moto mają tylko dodatkowe aplikacje, natomiast system wygląda jak czyścioch) zawsze jest dla mnie jednym z faworytów.

Komentarz

Ide w Moto Z Play
            Wyniki SoT, dobry aparat, i motomods
            Nie ma problemu z bootloaderem, i cos tam upiecze swojego.

Dzieki Qrzy

Wysłane z mojego ZUK Z1 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Qrzy Mam jest boski Dziękuję w podjęciu decyzji

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Komentarz

Pracuję...
              X