Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Huawei P9 modem files ! Potrzebny ktoś z ROOTem .

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Huawei P9 modem files ! Potrzebny ktoś z ROOTem .

Witam ! Mój Huawei P9 padł , nie mogłem z nim nic zrobić . Po naprawie przez HCU Suite wyzerowało mi IMEI , naprawiłem to , potem mój telefon jakimś cudem nabył SIMLOCKA - zdjęty . Po włożeniu karty SIM , wpisaniu PINu nie chce połączyć się z siecią (Play) , wyczytałem że potrzebuje trzech plików do modemu (prawdopodobnie wgrałem od EVA-AL10) . Szukam kogoś z zrootowaną EVA-L09 żeby wyciągnął dla mnie ze swojego telefonu swoje pliki . Nie znalazłem ich nigdzie w internecie . Potrzebuje mianowicie tych plików :

modemnvm_factory
    modemnvm_backup
    modemnvm_system

Te trzy pliki możecie wyciągnąć tym programem Partitions Backup & Restore - Sklep Play , wrzucić na jakikolwiek hosting , operacja zajmie niecałe 5 min .
    Proszę was bardzo o pomoc , nie mam już sił na swoją P9 .

Pozdrawiam !
    Ostatnio edytowany przez FACETO; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Skasowanie linków reklamowych. Proszę nie wklejać postów zawierających linki do zewnętrznych stron.
Pracuję...
X