Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Huawei P9 modem files ! Potrzebny ktoś z ROOTem .

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Huawei P9 modem files ! Potrzebny ktoś z ROOTem .

  Witam ! Mój Huawei P9 padł , nie mogłem z nim nic zrobić . Po naprawie przez HCU Suite wyzerowało mi IMEI , naprawiłem to , potem mój telefon jakimś cudem nabył SIMLOCKA - zdjęty . Po włożeniu karty SIM , wpisaniu PINu nie chce połączyć się z siecią (Play) , wyczytałem że potrzebuje trzech plików do modemu (prawdopodobnie wgrałem od EVA-AL10) . Szukam kogoś z zrootowaną EVA-L09 żeby wyciągnął dla mnie ze swojego telefonu swoje pliki . Nie znalazłem ich nigdzie w internecie . Potrzebuje mianowicie tych plików :

  modemnvm_factory
  modemnvm_backup
  modemnvm_system


  Te trzy pliki możecie wyciągnąć tym programem Partitions Backup & Restore - Sklep Play , wrzucić na jakikolwiek hosting , operacja zajmie niecałe 5 min .
  Proszę was bardzo o pomoc , nie mam już sił na swoją P9 .

  Pozdrawiam !
  Ostatnio edytowany przez FACETO; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Skasowanie linków reklamowych. Proszę nie wklejać postów zawierających linki do zewnętrznych stron.
Pracuję...
X