Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uceglony telefon ALE-L21

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Uceglony telefon ALE-L21

Witam , ostatnio dość sporo bawiłem się moją p8 lite (ale-l21) i go ucegliłem...Chciałem wykonać czyszczenie bo AOSP bo mimo tego że data , cache , dalvik , system , internal bylo wipeowane nadal mialem problem z tym , że ADB z TWRP widzialo nadal go jako AOSP i nadal widzi.Z ciekawości usunąłem katalog "mnvm1:0" z poziomu systemu jednak on pozostał.Z poziomu recovery usunąłem go jeszcze raz wraz z "mnvm2:0" mimo to nadal są oba.I tu zaczęły się schody.Instalacja romu przez fastboota , reboot , włączanie i lipa , system sie bootuje , widze menu konfiguracji , i po ok 3s restart telefonu , nie ważne czy coś kliknę czy nie , bo moge klikać bo to chodzi normalnie.Zainstalowałem potem 5.0 jednak cholera wie dlaczego zrobiła mi się kombinacja AOSP wraz z emui przez co nie miałem sieci komórkowych i wgl nie czytał karty sim. , lockscreen był z AOSP tapeta tez , ale telefon działał normalnie , nie resetował się.Ale był kolejny problem.Karta SD pokazywałą tylko 2.46GB zamiast 10GB...Wczoraj odłożyłem telefon i zostawiłem do dzisiaj.Dzisiaj wgrałem nowy custom rom bazowany na stocku (jest na XDA) i pamięć wróciła , jednak telefon działał tak jak w przypadku stocku 6.0 , czyli bootowanie , widze system i reset.W TWRP i bootloaderze działa wszystko normalnie , żadnych resetów ani nic.Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić ?
Pracuję...
X