Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HTC Desire 500 Zero reakcji

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• HTC Desire 500 Zero reakcji

Witam,
    mój młodszy brat przyniósł mi swój telefon (D 500) mówiąc że próbował zaktualizować system do 5.0, a teraz w ogóle nie działa.
    Żal mi się go zrobiło wiec wziąłem od niego ten telefon lecz żadne triki androidowe, które znam nie pomagają.
    Sprawa wygląda tak:
    Zero kontaktu z telefonem, brak reakcji na przyciski i ich kombinacje. Po podłączeniu do ładowania po około 10s. zaczyna migać pomarańczowa dioda, nadal brak reakcji. Najprawdopodobniej zepsuł coś przy odblokowywaniu bootloadera, ale on nie umie powiedzieć co zrobił źle.
    Help, może ktoś już się z tym spotkał ?

Podłącz do ładowania i zostaw na 2-3h. Jak nie wstanie to serwis

Tapatalk & HTC 10
    Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
    HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
    - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
    - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

KONTAKT PW lub linar10@androidnow.pl

Komentarz

Serwis serwisem, ale na komputerach się trochę znam, gorzej z telefonami. Skończyłem technikum z tytułem Technik elektronik i serwis to w moim przypadku ostateczne koło ratunkowe.

Komentarz

To sobie sam wymienisz płytę główną

Tapatalk & HTC 10
        Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
        HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
        - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
        - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

Komentarz

Pisałem do kolegi z kierunku mechatroniki i mówił że do robota robionemu na androidowej podstawce wykorzystywali coś co się nazywa Android Studio Bundle to coś może pomóc ?

Komentarz

Nie znam się na tym, jak telefon się nie uruchamia wysyłam do serwisu. Masz kolegów to już musisz ich dopytywać. Ja mogę pomóc z oprogramowaniem jeśli telefon da się chociaż uruchomić w innym przypadku nic nie poradzę
            HTC 10 S-OFF

Tłumaczenia (PL):

Komentarz

Ok i tak dzięki za pomoc, do zamknięcia

Komentarz

Pracuję...
              X