Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nexus 5 resetuje sie i pojawiaja sie komunikaty android google apps stoped ,

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• nexus 5 resetuje sie i pojawiaja sie komunikaty android google apps stoped ,

witam jak w temacie , teefon caly czas sie resetuje , moge wejsc w recovery ale nie pomaga nic ,
    zorbiem hard reset i przy konfiguracji wywala google apps stoped , google play stoped.
    jak sobie z tym poradzic jaki program sciagnac i jakie pliki wgrac
    jestem nowy nie w temacie wiec prosze krork po kroku oraz zrodla do plików z góry dziekuje.
    Ostatnio edytowany przez Qrzy; [ARG:4 UNDEFINED].

Witamy na forum.

Na wstępie poproszę, byś w przyszłości zwrócił uwagę na dział, w jakim postujesz, oraz poprawny tytuł wątku.
    Ten przeniosłem do właściwego działu i poprawiłem tytuł.

Co do sedna sprawy - skoro już jesteś po factory resecie, to nic nie powinno stać na przeszkodzie przed wgraniem na czysto systemu.
    Odpowiedni poradnik prowadzący przez proces krok po kroku znajduje się w dziale poradników:
    Instalacja stockowego oprogramowania z obrazu na urządzeniach Nexus, krok po kroku

Komentarz

Pracuję...
    X