Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[AOSPA 4.2.2/4.4.2] Paranoid Android 3.99 + 4.0 beta

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

dokładnie , halo działa bardzo dobrze i nie ma jakiś wielkich bugów choć ostatnio to wcale ich nie zauważyłem

Komentarz

A znikają nieaktywne już powiadomienia? We wcześniejszych wersjach, jak dostawałem smsa, odczytałem go, a powiadomienie o nim nadal "wisiało" w halo. Co prawda okienko halo chowało się za ekran, ale przy włączaniu niektórych aplikacji znów się wysuwało ze starym powiadomieniem.
      Jak dla mnie minus, który dyskwalifikował tę funkcjonalność.

Komentarz

Teraz gdy przyjdzie nowe powiadomienie to stare znika . a w okienku halo zawsze jest ostatnie powiadomienie

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4 Beta

Komentarz

To i wcześniej znikało stare powiadomienie po pojawieniu się nowego. Ale chodzi o to, że to stare powiadomienie już jest dawno nieaktualne, a nadal jest wyświetlane. Bug czy feature?

Komentarz

Mi sie nie podoba ze jak chce gdzies dzwonic to wyswietla sie halo i w tym malym okienku trwa polaczenie . zamiast samych powiadomien to jedyna rzecz ktora mnie irytuje

foto : tak własnie to wyglada ;/

Da się to wyłączyć jakoś żeby było na całym ekranie a nie własnie w takiej chmurce jak od Halo (choć teraz Halo jest nie aktywne)

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4 Beta

Edit

Jak zmienić by Ustawienia (były jak w Stock) a nie w formie jak na tablecie
            Ostatnio edytowany przez Rasta312; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

O co chodzi z tą opcja?

Update, już sam do tego doszedłem. Na chwilę obecną halo nie ma dla mnie żadnej wartości użytkowej

_______
              Wysłane z Google Nexus 4
              Ostatnio edytowany przez l_mike; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

@up, to byś napisał co to znaczy :-P a nie, że już sam doszedłeś:-P

Wysłane z Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4 BETA

Komentarz

Spać poszedłem
                  Ustawienie polityki halo na blacklist lub whitelist skutkuje następującym wyborem:
                  Gdy na blacklist, możesz wybrać aplikacje które NIE BĘDĄ wyświetlane w halo (robi się to w menu zarządzania aplikacjami).
                  Gdy na whitelist, wybierasz w tym samym menu zarządzania aplikacjami te, które mają wyświetlać powiadomienia w halo.

Nie mam 100% pewności, gdyż testowałem jedynie chwile i potem wyłączyłem halo.

Komentarz

Zamieszczone przez l_mike Zobacz posta
                    Nie mam 100% pewności, gdyż testowałem jedynie chwile i potem wyłączyłem halo.
                    Dokładnie tak to działa, jak napisałeś Samo HALO jest świetnym pomysłem, ale wymaga delikatnego jeszcze dopracowania i może coś podobnego zobaczymy w którymś z nowych Androidów, to by wprowadziło powiadomienia na "nowy poziom" - robisz cokolwiek, nagle powiadomienie, nie przerywasz tego co robisz, odpisujesz/odczytujesz/ignorujesz i wracasz do tego co robiłeś wcześniej, dla mnie bomba Testowałem przez kilka dni, no i gdyby nie to, że jakoś nie mam zaufania do niczego innego niż stockowy soft, to pewnie bym zostawił ten rom z HALO

Komentarz

Mi się marzy żeby halo miało swój wygląd do każdego z powiadomień Nie otwierało domyślnej aplikacji, odpowiadającej powiadomieniu, tylko miało swoje własne

Komentarz

Czy jak dzwoni do was ktos to macie czarny ekran, trzeba wcisnac blakoda nastepnie rozwinac belke i wcisnac w polaczenie?

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Komentarz

Mi tam Halo pasuje ;p

Wydrapano z mojego N4

Komentarz

Może trochę OT, ale jeśli tak bardzo wam podoba się halo to warto przetestować Ninja SMS.

Komentarz

Nowa wersja
                              http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2020336

Komentarz

Mam pytanie. W poprzedniej wersji dostaliśmy takie "narzędzie" jak ParanoidOTA. Czy wam też wywala aplikację po ściągnięciu ostatniego update?

Komentarz

Pracuję...
                                X