Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Bomb Rain (Moja Pierwsza Gra)

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• [FREE] Bomb Rain (Moja Pierwsza Gra)

Witajcie, dzisiaj wydałem swoją pierwszą grę na Androida. Sama mechanika gry jest prosta, musimy dotknąć bomby przed jej upadkiem na ziemię, jednakże taka rozgrywka byłaby strasznie monotonna, tak więc postanowiłem dodać do gry klika rzeczy (system ulepszeń, mini system miasta, artefakty do zdobycia, tryb kampanii, wiele różnych rodzai bomb, globalne rankingi, medale i wiele więcej). Gra nie posiada IAP.

Google Play: https://play.google.com/store/apps/d....BombermanRain
    Amazon Store: https://www.amazon.com/dp/B06XB7G9RB...ain+tap+reflex

*Jest to moja pierwsza produkcja, jednakże w planach mam ulepszanie Bomb Raina, tworzenie nowych gier, jak na ten moment mam 18 lat, więc mam jeszcze czas na rozwój.
    W bombie kranu gry, pokazać wspaniałe precyzji i Tapper umiejętności! zawory Addictive app

Zagrałem tylko momencik ale... Na co uprawnienia do plików i multimediów? Nie da się wyjść z gry. Tylko przejście do pulpitu głównego i zabicie procesu. To troszkę porażka. Dlaczego gra nie jest w języku polskim? Rozumiem że jesteś Polakiem, więc?

Komentarz

Zamieszczone przez FACETO Zobacz posta
      Zagrałem tylko momencik ale... Na co uprawnienia do plików i multimediów? Nie da się wyjść z gry. Tylko przejście do pulpitu głównego i zabicie procesu. To troszkę porażka. Dlaczego gra nie jest w języku polskim? Rozumiem że jesteś Polakiem, więc?
      Witam, jeśli chodzi o uprawnienie "do plików i multimediów", podejrzewam, że to uprawnienie jest potrzebne do dokonywania zapisu/odczytu danych, może być wymagane przez Google Play SDK. Tak więc nie ma się czym przejmować.
      Jeśli zaś chodzi o przycisk wyjścia z gry, to czy podałby Pan jakieś gry (na Androida) posiadające przycisk wyjścia i zamknięcia aplikacji?
      Jeszcze chciałbym nadmienić na temat lokalizacji gry, z czasem nie wykluczam przetłumaczenia gry na inne języki. Jak na ten moment gra jest w języku angielskim, gdyż jest on najbardziej popularnym językiem.
      Bardzo dziękuje za opinię

Komentarz

podejrzewam, że to uprawnienie jest potrzebne
        No myślałem, że ktoś kto pisze program zna jego uprawnienia.
        czy podałby Pan jakieś gry (na Androida) posiadające przycisk wyjścia i zamknięcia aplikacji
        Jest tego całkiem sporo. Nie zacytuję jakiejś, bo nie pamiętam, ale często się widuje. Albo samo naciśnięcie przycisku wstecz na pierwszym ekranie powoduje opuszczenie aplikacji. Tu nie.
        z czasem nie wykluczam przetłumaczenia gry na inne języki
        Osobiście uważam iż gra powinna być od razu pisana w języku ojczystym i ewentualnie innym. Program może automatycznie rozpoznawać język główny i ustalać odpowiedni. Też bardzo częste rozwiązanie w oprogramowaniu.

Proponuję wprowadzić wyjście z gry i język polski zanim ludzie zaczną oceniać i dawać małą liczbę gwiazdek z zapytaniem dlaczego nie po polsku i dlaczego się nie da wyjść.
        Graficznie ładna.

Komentarz

Pracuję...
        X