Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

No-Ads Ivy AppLock Pro: Say NO to Security Attack

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • [FREE] No-Ads Ivy AppLock Pro: Say NO to Security Attack

  Jeśli chodzi o ochronę prywatnych danych i ograniczenie nieautoryzowanego dostępu do urządzenia z systemem Android, AppLock bez wątpienia jest jednym z najlepszych opcji na rynku App Store. Jest to wyrafinowana aplikacja, która pozwala na blokowanie wszystkich aplikacji, aby zachować Snooper dala od swojej prywatności. Aby wiedzieć, czy to potężne narzędzie jest właśnie to, czego potrzebują, tutaj jest kompleksowy przegląd AppLock Android.
  Usuń reklamy
  Usuń irytujących reklam, jednocześnie chroniąc swoją prywatność telefonu od irytujących szpiegującymi

  Wiele opcji blokad
  Jedną z wyróżniających cech AppLock jest to, że oferuje wiele opcji blokady. Można też ustawić hasło lub wzór, aby odblokować aplikację.

  Blokada SMS Kontakt
  AppLock blokuje SMS i kontakty upewniając się nikt inny nie może uzyskać dostęp do swoich prywatnych wiadomości i list kontaktów. Funkcja ta jest przydatna, gdy twoi przyjaciele lub koledzy poprosić o telefonie do gry lub zrobić "awaryjny" połączenie. Ponadto, również blokuje aplikację Facebook, Gmail, Ustawienia i wiele więcej.

  Blokada zwraca
  To blokuje nie tylko kontaktów, ale stawia także ogranicza dostęp do przychodzących i wychodzących. Oznacza to, że trzeba wprowadzić hasło za nazwanie kogoś czy uczestniczą żadnego połączenia. Funkcja ta utrzymuje szpiegującymi od nadużywania smartfon.

  blokada Galeria
  AppLock blokuje również Galerię, aby ograniczyć dostęp do zdjęć i filmów. Można również wybrać zdjęcia i filmy, które nie mają nikogo, aby zobaczyć i przenieść je do folderu zablokowane poprzez ten AppLock.

  Blokada Sklep Play
  AppLock pozwala ograniczyć dostęp do sklepu Google Play na swoim urządzeniu, dzięki czemu dzieci, przyjaciół, kolegów, lub partnerów nie może pobierać żadnych aplikacji na urządzeniu, jeśli nie dać im dostęp do niej.  AppLock Store Theme
  Najbardziej podoba mi się o tym AppLock jest to, że oferuje mnóstwo pięknych i stylowych tematów do wyboru. To dobrze opracowane tematy mogą nie tylko upiększyć i personalizacji ekranu z Androida, ale zablokować urządzenie telefonu.


  Interfejs przyjazny dla użytkownika
  Jeżeli nie jesteś tech doświadczonych osób, to ta aplikacja jest na pewno dobry wybór dla Ciebie. Posiada prosty i przyjazny dla użytkownika interfejs, dzięki czemu łatwiej zablokować i odblokować aplikacje.

  Zgodność
  AppLock jest tylko kompatybilny z Android 4.0.3 w górę. Jeśli korzystasz z urządzenia przenośnego ze starszej wersji Androida, należy dokonać aktualizacji do nowszej wersji przed zainstalowaniem tej aplikacji.

  Ogólnie rzecz biorąc, AppLock jest wielki app, które z pewnością dostarcza czego oczekuje się od niego. Jeśli rozważają zainstalowanie niezawodnej aplikacji szafkę na urządzeniu, a AppLock pewno jest to najlepsza opcja jest niedostępna. Szukaj Ivy AppLock teraz dać to niesamowite app spróbować:

  Play Store:

  https://play.google.com/store/apps/d...rce%3Dforumseo
Pracuję...
X