Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[APP]Ivy Cleaner-Optymalizacja i czyszczenia urządzeń Android Skutecznie

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • [FREE] [APP]Ivy Cleaner-Optymalizacja i czyszczenia urządzeń Android Skutecznie

  Zmęczony przeżywa spowolnienie wykonywania przez telefon? To jest coś, co jest bardzo frustrujące, zwłaszcza w przypadku, w którym można by próbować ściągnąć pewne treści lub poszukaj czegoś. Co może być problemem? Najwyraźniej ta sprawa dzieje się, gdy telefon jest całkowicie wyczerpana, zwłaszcza ze względu na niewystarczającą ilość wolnego miejsca dzięki czemu procesor się dość szybko ogrzać. W niektórych przypadkach problem może być wywodzącymi się z istnienia niechcianych aplikacji, które mogą być zajmujące miejsca bez wykonywania jakiegokolwiek zadania.

  Na szczęście istnieje wiele aplikacji w Google Play, które mogą pomóc przywrócić urządzenie z Androidem do swojej pierwotnej wydajności. Jedną z takich aplikacji jest czystsze stworzony przez zespół IvyMobile. Opisuje siebie jako "kompleksowe rozwiązanie do optymalizacji Android phone" i składa się z narzędzi, aby zwiększyć wydajność aplikacji i gier, oczyścić niepotrzebne pliki śmieci, dbać o przechowywanie i RAM i pozwala zarządzać zainstalowanymi aplikacjami, jak nigdy przedtem. Z górną ocena 4,5 gwiazdki znamionowych, aplikacja otrzymała pozytywne recenzje w większości uczciwi recenzenci brawo wysoką moc optymalizacyjny, które ułatwią szybką i sprawną oczyścić telefonu.

  [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https/\/68.media.tumblr.com\/a9de7470f45373550ecc4e7c9b6c5ba4\/tumblr_ojwwdoCPkH1sxao59o1_400.png"}[/IMG2]

  Rzućmy okiem na to, co Cleaner jest .............

  Kompatybilne urządzenia dla Best Mobile Optimizer & Clean aplikacji Ivy Cleaner
  Oczywiście, podstawowym zadaniem, które jest wykonywane przez tego wielkiego czystego-up narzędzia jest przytłaczająco wymagających zatem dobre urządzenie, które może pracować dla niego najlepsze. Na razie jest to zgodne z urządzeniem z Androidem 4.1 lub dowolnej najnowszej dostępnej wersji. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić w systemie operacyjnym, aby upewnić się, że działa sprawnie.

  Wyraźne cechy Ivy Cleaner

  Idealne Rozliczenie niepotrzebne pliki
  Ivy Cleaner całkowicie pozbywa się cała chciał plików, które mają tendencję, aby wypełnić przestrzeń do przechowywania telefonu. Po usunięciu, telefon jest zwolniona, a wydajność poprawiła.

  [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https/\/68.media.tumblr.com\/3bfc8d1fdacc173d04507a9f824bd9bb\/tumblr_ol1sflVacx1sxao59o1_250.png"}[/IMG2]

  Dokonywanie baterii dłużej
  Wydajność baterii jest bardzo poprawiła, ponieważ uwalnia się od oczyszczania nadmiar energii. Tak więc z kolei ma tendencję do wykonania znacznie lepsze i od długiego czasu.

  Poprawić wydajność gry
  Faktycznie, będzie zauważyć, że gdy przestrzeń została zwolniona, to sprawia, że ​​jest łatwy do uruchomienia danej gry i zabawy z absolutną łatwością. Cała wydajność jest bardzo poprawiła.


  [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https/\/68.media.tumblr.com\/e9535b96cf839c441bfba16ac9861a50\/tumblr_ol1sfwQVPW1sxao59o1_250.png"}[/IMG2]

  Pełnić funkcję menedżera aplikacji
  Jest to ważna cecha, gdzie to potężne Optimizer telefonu i czysta aplikacja odgrywa ważną rolę w pozbyciu się wszelkich niechcianych aplikacji i zwiększenie poziomu powrotem do góry.

  [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https/\/68.media.tumblr.com\/94066a0c5d3ab4433fcb17edd2c84bef\/tumblr_ol1sf537bl1sxao59o1_250.png"}[/IMG2]

  Schłodzenia CPU
  Ponieważ procesor odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu komórkowym, gdy schładza się wydajność komórkowego zwiększa się znacznie.

  Memory Booster
  Po zwolnić pamięć została stworzona, oznacza to, że więcej miejsca będzie korzystał co czyni go dość skuteczny dla zwiększenia ogólnej wydajności telefonu.

  Jeśli jesteś po kompleksowy i efektywny sposób, aby oczyścić i przyspieszyć swój telefon z Androidem, szybko zamknąć swoje zadania w tle, optymalizacji gry, aplikacje i zarządzać więcej Ivy Cleaner to warto sprawdzić. Jest gotowy do pobrania za darmo w Google Play. Nie przegap go dostać dzisiaj.

  [IMG2=JSON]{"data-align":"none","data-size":"full","src":"https/\/68.media.tumblr.com\/94066a0c5d3ab4433fcb17edd2c84bef\/tumblr_ol1sf537bl1sxao59o1_250.png"}[/IMG2]

  Play Store:
  https://play.google.com/store/apps/d...rce%3Dforumseo
Pracuję...
X