Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zapomniany kod blokady

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zapomniany kod blokady

Witam.
    Mam problem gdyż ustawilem sobie symbol blokady telefonu. Niestety zapomnialem jaki byl ten symbol. Z nieznanych powodów nie rozpoznaje mi mojego maila i hasla. Nie moge zrobic nic na telefonie bo musze wpisac tego maila i haslo. Ma ktos jakis pomysl jak to naprawic?? Najlepiej by bylo jak wszystkie dane pozostaly by nienaruszone.
    Telefon to HTC Evo 3d.
    Pozdrawiam.

Jeśli telefon jest rzeczywiście Twój i wpisane konto jest również rzeczywiście Twoje, nie ma innej opcji niż odblokowanie poprzez wpisanie prawidłowego loginu i hasła. Da się odblokować bez tego, ale wszystkie dane pójdą się kochać.

Tapatalk SGS III - i9300
    Nie masz konta Dropbox, a przy zakładaniu chcesz otrzymać dodatkowe 500 MB? Kliknij i korzystaj!
    Chcesz dokonać zakupu na Groupon.pl? Daj znać!

Komentarz

Telefon jestmojlecz niestety nie wiem dlaczego nie dziala mi to. wpisuje maila z Sklep Play i nie wiem czemu nie dziala

Komentarz

Bo pewnie wpisałeś innego, albo znasz błędne dane -.- nie ma opcji byś wpisywał to samo i nie szło... jak nie rozblokujesz poprawnym mailem to tylko wipe/flashowanie

Komentarz

juz naprawilem xd. przez kochana aplikacje Kapsel Tymbark ;d

Komentarz

Pracuję...
          X