Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana softu z odzyskaniem danych ze zbrickowanego androida

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zmiana softu z odzyskaniem danych ze zbrickowanego androida

Witojcie !
    Mam pytanie.
    Czy jeśli podczas instalacji ROMu nie wykonam jednego podpunktu czyli "wipe data/cashe factory" przed instalacją to czy nałoży mi pliki ROMu poprzedniego i tego świeżo zainstalowanego w taki sposób że będę mógł odzyskać pliki a później wykonać już pełną instalacje?
    Chodzi dokładnie o XCovera 2.
    Ponieważ moja znajoma podrzuciła mi swój tele ale ma tam zdjęcia z kilku lat swoich maluchów (nie chodzi o samochody ) i bardzo zależy jej na odzyskaniu tych zdjęć.
    Kiedyś coś takiego zrobiłem ze swoim Corem.
    Pobrałem ROM wersje XEO i dla testów i tak zbrickowanego telefonu zainstalowałem ROM bez wipe i z tego co pamiętam postawiło mi to system nie usunęło danych ale nałożone były na siebie dwa systemy ale to nie przeszkadzało mocno w użytkowaniu.
    Dlatego pytam czy wypali coś takiego z XCoverem 2 ?
    Pozdrawiam Was serdecznie.

Możesz spróbować, w większości przecież nowe oprogramowanie jest instalowane na starsze. Jeśli telefon nie wstanie to wtedy zrobisz wipe. O ile pamiętam w dziale poradników jest tutek o robieniu kopii zapasowych poprzez adb, może to uratować dane - warto spróbować

HTC_10 & Tapatalk

Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
    HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
    - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
    - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

KONTAKT PW lub linar10@androidnow.pl

Komentarz

Zamieszczone przez linar10 Zobacz posta
      Możesz spróbować, w większości przecież nowe oprogramowanie jest instalowane na starsze. Jeśli telefon nie wstanie to wtedy zrobisz wipe. O ile pamiętam w dziale poradników jest tutek o robieniu kopii zapasowych poprzez adb, może to uratować dane - warto spróbować

HTC_10 & Tapatalk

Dzięki za info, wieczorkiem poszukam jeszcze tego tematu

Komentarz

Pracuję...
      X