Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Android OS

Zwiń
Forum Tematy Posty Ostatni post
Tutaj rozmawiamy o sprawach związanych z komunikacją pomiędzy urządzeniami z systemem Android a komputerami.
Tematy: 0 Posty: 0
0 0
 
Newsy, nowinki, nowości ze świata Androida oraz mobilnych urządzeń
Tematy: 4 539 Posty: 8 785
4 539 8 785
 
Tutaj zamieszczamy poradniki dotyczące całego systemu Android. Sprawy dotyczące konkretnego urządzenia należy kierować do jego działu. Nie jest to też miejsce na prośby o poradnik/pytania.
Tematy: 47 Posty: 413
47 413
 
Dyskusja na temat rozwiązań, wyglądu, nowych funkcji itp. wspólnych dla całego systemu Android (sprawy specyficzne dla poszczególnych urządzeń należy umieszczać w ich działach)
Tematy: 54 Posty: 683
54 683
 
Dział przeznaczony do rozwiązywania problemów z systemem Android - JEDYNIE spraw uniwersalnych dla wszystkich urządzeń. Kwestie specyficzne należy kierować do działów poszczególnych urządzeń.
Tematy: 182 Posty: 907
182 907
 
Dział poświęcony modyfikacjom systemowym oraz wizualnym na platformach Android. W tym dziale zamieszczamy modyfikacje wspólne dla wszystkich urządzeń, natomiast modyfikacje przeznaczone dla konkretnych modeli należy umieszczać w odpowiednich działach tych urządzeń.
Tematy: 55 Posty: 898
55 898
matadrox
Pokaż pulpit swojego Androida
przez matadrox
Podfora:
 
Pokaż szerokiej publiczności swoją twórczość na YouTube (i nie tylko) związaną z systemem Android. Umieść tu swoje recenzje smartfonów, tabletów, gier, aplikacji. Pozwól społeczności je ocenić i przekazać dalej!
Tematy: 34 Posty: 65
34 65
Podfora:
Recenzje (29/60)
Inne (3/3)
 
Pracuję...
X