Reklamy wyświetlane na naszym portalu pomagają nam się rozwijać, a także urządzać konkursy z cennymi nagrodami. Jeśli zależy Ci na kolejnych dobrych materiałach, które serwujemy na portalu prosimy o wyłączenie programu blokującego. Obiecujemy, że reklamy nie będą nachalne.

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Firmware do Pixi3 (7) Model 8055

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Może ktoś ma zrobiony backup do tego modelu PIXI 3 (7) WiFi 8055 ?

- - - - - - - - - -Dołączono- - - - - - - - - -

Programem SUGAR MTK_SP V2.0.2 można przez port com zrobić Upgrade tego modelu PIXI 3 (7) WiFi 8055. Mi nie wykrywa tableta na żadnym porcie :-( Tak że dalej lipa. Dajcie znać jak komuś się uda.

Komentarz

Skoro nie ma custom recovery to i nie ma backupu.
      BTW. Każdy jeden program do flaszu MTK będzie go obsługiwał. Ale tu uwaga nie ma firmware dla tego tabletu! Co pisałem już wiele razy
      Ostatnio edytowany przez S3V3N; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Czyli po tablecie :-(

Komentarz

Pisz do producenta, skoro udostępnił na inne modele to i może zrobi to dla tego modelu

HtcOneM8 | Tapatalk
          Jesteś zainteresowany moderacją? Chcesz spróbować swoich sił? Napisz - chętnię odpowiem na wszystkie pytania
          HTC 10 S-OFF

Regulamin | Wyszukiwarka | Jak nazwać temat | Edycja i zmiana nazwy tematu | HTC Poradniki

Tłumaczenia (PL):
          - TWRP Recovery & Sense Toolbox & Xtended Settings & Wear Mini Launcher & TouchPal & ICE Configurator & LeeDrOiD Tweaks & Magisk Manager
          - Venom Tweaks HTC - One S (C2) | E8 | M7 | M8 | M9 | 10 - Wszystkie tłumaczenia

KONTAKT PW lub linar10@androidnow.pl

Komentarz

Panowie mój tablet ożywiłem za pomocą tego programu Sugar MTK_SP 3.4.1 :-) DZIAŁA !

Komentarz

@damian3535
              Właśnie przeczytałem post odszukałem ten program co prawda w starszej wersji ale się z aktualizował i dopiero w nowszym był model 8055 aktualizacja poszła bez problemu i tablet jest jak nowy .

A tutaj link do programu z instrukcją dla potomnych:
              How To Flash OR upgrade The Phone With SUGAR MTK SP Tool - ALL MOBILE FLASH TOOL

Komentarz

Witam. Wątek trochę stary ale może ktoś odpowie. Kolega dostał tego tableta z angli. Robiłem mu już instalkę w Sugar MTK ale nadal brak polskiego. Podobno zmieniając CU reference można wpisać mu żeby ściągnął soft z innej lokacji. Może ktoś mi podać jaki numer reference macie w polskich dystrybucjach tego cuda.

Komentarz

Powiedz jak to sprawdzić to Ci podam.

Komentarz

Pracuję...
                  X